Volvo Sommar

Volvo XC40

Świętowaliśmy nadejście lata, a teraz świętujemy lato, najlepiej jak potrafimy.Volvo Sommar wybierz najlepszy dla siebie model Volvo.

Volvo XC60

Przez całe wakacje, w autoryzowanych salonach Volvo spotkasz najgorętsze oferty tego roku

Świętuj lato razem z Volvo

Volvo Sommar to zestawienie najlepszych okazji, największych zysków i atrakcyjnych stawek ratalnych. Poznaj je bliżej – wybierz swoje nowe Volvo. Masz pytania? Wypełnij formularz, a nasz doradca przedstawi Ci najlepszą ofertę.

Volvo XC40 Mitsommer

Wybierz Volvo XC40 już za 121 500 zł i oszczędź nawet 21 600 zł

Volvo XC40

Dynamiczny, miejski, kompaktowy SUV Volvo XC40 to jeden z flagowych modeli floty Volvo. Wyrazista linia nadwozia, wiele inteligentnych schowków i klasyczny szwedzki design to jego znaki rozpoznawcze. W Volvo XC40 znajdziesz systemy bezpieczeństwa, które pozwolą Ci uniknąć kolizji oraz bezpiecznie cofać dzięki kamerom 360 stopni. Poznaj ten model bliżej i skorzystaj z oferty Volvo Sommar.

Wybierz Volvo XC60 już za 165 500 zł i oszczędź nawet 39 400 zł

Volvo XC60

Najlepiej sprzedający się samochód segmentu premium. Volvo XC60 to lider w swojej klasie – wyposażony w inteligentne systemy wspomagania kierowcy, np. Cross Traffic Alert pozwala na bezpieczną jazdę. Jego przestrzenne, ustawne wnętrze pozwala każdemu pasażerowi poznać nową jakość podróży. W Volvo XC60 znajdziesz również nowoczesne systemy oczyszczania powietrza w kabinie i asystenta Google, który pomoże Ci zarządzać samochodem bezdotykowo. Poznaj ten model bliżej i skorzystaj z oferty Volvo Sommar.

Volvo XC90 sommar

Wybierz Volvo XC90 już za 243 500 zł i oszczędź nawet do 56 000 zł

Volvo XC90

Najczęściej nagradzany SUV w historii motoryzacji. Volvo XC90 łączy najnowszą, intuicyjną technologię z bezpieczeństwem i dynamiką jazdy. Luksusowy, przestrzenny SUV, w którym znajdziesz komfortowe miejsca dla aż 7 osób to szwedzka definicja dyskretnego luksusu. Najnowsze systemy wsparcia kierowcy, w tym Cross Traffic Alert pozwalają czuć się bezpiecznie na drodze i cieszyć każdą, nawet najkrótszą podróżą. Poznaj ten model bliżej i skorzystaj z oferty Volvo Sommar.

Volvo S60

Dynamiczna, luksusowa limuzyna Volvo S60 jest bliżej, niż myślisz. Nowoczesna i luksusowa wersja Inscription z silnikiem mild hybrid czeka na Ciebie podczas Sommar już za 160 600 zł, z oszczędnością do 28 300 zł!

Volvo V60

Rodzinne kombi Volvo V60 możesz mieć już za 134 800 zł. Przyjdź na Sommar i oszczędź nawet 20 100 zł.

Volvo S90

Luksusowy sedan Volvo S90 już teraz możesz kupić za 179 500 zł z maksymalną oszczędnością 39 400 zł. Tylko podczas Sommar.

Volvo V90

Przestronne kombi Volvo V90 z oszczędnością 42 200 zł! Tylko podczas Sommar rodzinne, przestronne kombi Volvo V90 za 192 700 zł.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 58 888 25 25
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Volvo Car Plichta otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin