Nasz zespół

Zespół Volvo Car Plichta Gdynia składa się z najróżniejszych osobowości, dzięki czemu każdy klient jest w stanie otrzymać odpowiadający mu sposób obsługi. Staramy się zapewniać zawsze najwyższy poziom zadowolenia z wykonywanych usług, dlatego postanowiliśmy przybliżyć Państwu sylwetki osób, które tworzą naszą firmę.

Łukasz Jarząb

Dyrektor Zarządzający

To właśnie dyrektor zadbał o to, aby nasz zespół był tak świetnie zbalansowany w kwestii różnych charakterów i osobowości uzupełniając się. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu świetnie zarządza zarówno ludźmi, jak i kwestiami finansowymi.

Nasi Handlowcy

Patryk Gąsiorowski

Kierownik Działu Sprzedaży

Patryk odpowiada za zespół handlowców. Jego pasja to przede wszystkim motoryzacja. Ma szeroką wiedzę na temat rynku motoryzacyjnego konkurencyjnych marek oraz doskonale orientuje się w specyfikacjach pojazdów Volvo.

Ewelina Kurpyta

Certyfikowany specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Świetnie odnajduje się w świecie motoryzacji i jako handlowiec, charakteryzując się energicznością. Przywiązuje szczególną wagę do indywidualnego podejścia do klienta rozumiejąc doskonale jego oczekiwania. Uwielbia podróże, szczególnie samochodowe.

Paweł Banach

Certyfikowany specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

W firmie Plichta Paweł jest już od 13 lat. Będąc Accessory Business Managerem, odpowiada za ofertę akcesoriów Volvo w dziale sprzedaży samochodów. Interesuje się szeroko pojętą motoryzacją, szczególnie jeśli chodzi o sporty motorowe.

Łukasz Winiarczyk

Certyfikowany specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Interesuje się branżą motoryzacyjną od najmłodszych lat, a pracuje w niej od sześciu. Jest bardzo pozytywnie odbierany przez klientów dzięki jego komunikatywności i optymistycznemu usposobieniu.

Tomasz Chmara

Certyfikowany Doradca ds. Sprzedaży Flotowej

Tomasz ma wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pracując w niej już od 20 lat. Jego szerokie kompetencje w wykonywanym zawodzie wynikają między innymi z faktu pełnienia różnych funkcji od doradztwa ds. sprzedaży po funkcje kierownicze. Spełnia się w sportach ekstremalnych takich jak jazda na nartach czy windsufing, a miejsce pracy jakim jest Volvo Plichta stanowi dla niego świetny balans.

Kierownik ds. Sprzedaży Samochodów Używanych | Volvo Selekt

Mateusz Chadrjan

Mateusz Chadrjan
Kierownik ds. Sprzedaży Samochodów Używanych | Volvo Selekt
+48 601 975 629
m.chadrjan@plichta.dealervolvo.pl

Certyfikowany specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych | Volvo Selekt

Leszek Kurczyk

Leszek Kurczyk
Certyfikowany Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych | Volvo Selekt
+48 605 115 113
l.kurczyk@plichta.dealervolvo.pl

Certyfikowany specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych | Volvo Selekt

Kasper Buczkowski

Kasper Buczkowski
Certyfikowany Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych | Volvo Selekt
+48 885 267 524
k.buczkowski@plichta.dealervolvo.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych | Volvo Selekt

Dastin Konopko

Dastin Konopko
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych | Volvo Selekt
+48 691 256 243
d.konopko@plichta.dealervolvo.pl

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych | Volvo Selekt

Mateusz Blaszke

Mateusz Blaszke
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych | Volvo Selekt
+48 885 267 536
m.blaszke@plichta.dealervolvo.pl

Serwis

Tomasz Kofluk

Kierownik Serwisu

Tomasz jest zaangażowany w branżę motoryzacyjną od dziecka, a w firmie Plichta pracuje już od 11 lat. Jego praca łączy się z pasją do motoryzacji. Z wykształcenia jest inżynierem informatykiem, co poszerza jego zakres kwalifikacji zawodowych i uzupełnia wszechstronną wiedzę motoryzacyjną.

Michał Czerwiński

Wsparcie Serwisu

Michał w firmie Plichta jest od 2019 roku, natomiast pracę związaną z motoryzacją wykonuje już od 2009. W Volvo odpowiada za wsparcie serwisu specjalizując się w wiedzy, między innymi na temat optymalizacji Polestar. Klienci często zwracają się o pomoc właśnie do niego, gdyż wiedzą, że otrzymają oczekiwane, rzetelne informacje. Prywatnie pasjonuje się jazdą na motocyklu.

Karol Kopyszke

Wsparcie Serwisu

Od dziecka interesował się motoryzacją oraz nowinkami technicznymi. Pracował w tej branży początkowo jako kierownik i logistyk floty samochodowej, a aktualnie jako „Wsparcie serwisu oraz gwarancje” w firmie VOLVO. Wykształcenie informatyczne znacząco ułatwia wykonywanie powierzonych mu zadań, a ciągły samorozwój w zakresie motoryzacji pozwala zdobywać cenną wiedzę i doświadczenie.

Mateusz Wojciechowski

Wsparcie Serwisu

Mateusz interesuje się motoryzacją od najmłodszych lat. Zamiłowanie do motoryzacji odziedziczył po ojcu, któremu często pomagał w warsztacie. W firmie Volvo odpowiada za dział części i akcesoriów. Jego optymistyczne usposobienie jest zauważane przez klientów, którzy w związku z tym darzą go dużym zaufaniem.

Paweł Szalewicz

Technik Personalny

Z motoryzacją i firmą Plichta związany od niemal 22 lat . Zaczynając od nauki, przez pracę na stanowisku mechanika poj. samochodowych najpierw ASSO Skoda, potem Volkswagen. Obecnie w VOLVO na stanowisku ,,Andon”, odpowiada m. in. za: organizację pracy na serwisie oraz dba o jakość wykonywanych procesów serwisowych.

Kuba Hirsz

Technik Personalny

Kuba pracuje w branży związanej z motoryzacją od 9 lat. Interesuje się sportami motoryzacyjnymi, między innymi takimi jak: motocross. W Volvo pracuje jako technik personalny.

Dawid Feret

Technik Personalny

Jest mechanikiem z pasji i z zawodu. Jeśli chodzi o sporty motoryzacyjne interesuje go w szczególności drift oraz WRC. Volvo pozwoliło mu rozwinąć skrzydła w swoim wymarzonym zawodzie.

Obsługa Finansowa

Weronika Czapp

Weronika Czapp
Obsługa finansowa
+48 885 267 527
w.czapp@plichta.dealervolvo.pl

Patrycja Sowirko

Patrycja Sowirko
Obsługa finansowa
+48 885 267 526
p.sowirko@plichta.dealervolvo.pl

Recepcja

Patrycja Brzoska

Patrycja Brzoska
Obsługa Recepcji
+48 58 888 25 25
p.brzoska@plichta.dealervolvo.pl

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 58 888 25 25
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Volvo Car Plichta otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Volvo Car Plichta

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.