Nasz zespół

Zespół Volvo Car Plichta Gdynia składa się z najróżniejszych osobowości, dzięki czemu każdy klient jest w stanie otrzymać odpowiadający mu sposób obsługi. Staramy się zapewniać zawsze najwyższy poziom zadowolenia z wykonywanych usług, dlatego postanowiliśmy przybliżyć Państwu sylwetki osób, które tworzą naszą firmę.

Łukasz Jarząb

Dyrektor Zarządzający

To właśnie dyrektor zadbał o to, aby nasz zespół był tak świetnie zbalansowany w kwestii różnych charakterów i osobowości uzupełniając się. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu świetnie zarządza zarówno ludźmi, jak i kwestiami finansowymi.

Nasi Handlowcy

Patryk Gąsiorowski

Zastępca kierownika

Patryk odpowiada za zespół handlowców. Jego pasja to przede wszystkim motoryzacja. Ma szeroką wiedzę na temat rynku motoryzacyjnego konkurencyjnych marek oraz doskonale orientuje się w specyfikacjach pojazdów Volvo.

Ewelina Cieślik

Certyfikowany specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Świetnie odnajduje się w świecie motoryzacji i jako handlowiec, charakteryzując się energicznością. Przywiązuje szczególną wagę do indywidualnego podejścia do klienta rozumiejąc doskonale jego oczekiwania. Uwielbia podróże, szczególnie samochodowe.

Paweł Banach

Certyfikowany specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

W firmie Plichta Paweł jest już od 13 lat. Będąc Accessory Business Managerem, odpowiada za ofertę akcesoriów Volvo w dziale sprzedaży samochodów. Interesuje się szeroko pojętą motoryzacją, szczególnie jeśli chodzi o sporty motorowe.

Michał Nierzwicki

Certyfikowany specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Michał stawia szczególnie na ciągły rozwój zawodowy. Obecnie kończy studia z psychologii w biznesie, dzięki czemu poszerza swój zakres kompetencji. Zajmuje się przede wszystkim sprzedażą internetową. Prywatnie od najmłodszych lat jest entuzjastą marki Volvo posiadając szeroką wiedzę na jej temat.

Łukasz Winiarczyk

Certyfikowany specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Interesuje się branżą motoryzacyjną od najmłodszych lat, a pracuje w niej od sześciu. Jest bardzo pozytywnie odbierany przez klientów dzięki jego komunikatywności i optymistycznemu usposobieniu.

Tomasz Chmara

Certyfikowany Doradca ds. Sprzedaży Flotowej

Tomasz ma wielkie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pracując w niej już od 20 lat. Jego szerokie kompetencje w wykonywanym zawodzie wynikają między innymi z faktu pełnienia różnych funkcji od doradztwa ds. sprzedaży po funkcje kierownicze. Spełnia się w sportach ekstremalnych takich jak jazda na nartach czy windsufing, a miejsce pracy jakim jest Volvo Plichta stanowi dla niego świetny balans.

Mateusz Chadrjan

Kierownik ds. samochodów używanych | Volvo Selekt

Mateusz jest w branży motoryzacyjnej od 2015r a w firmie Plichta działa od 2017r. Zaczynał na stanowisku specjalista ds. sprzedaży, aby aktualnie pełnić funkcję kierowniczą w dziale sprzedaży samochodów używanych. Lubi jazdę sportową na motocyklu nabierając w niej praktyki już od 14 roku życia.

Leszek Kurczyk

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych | Volvo Selekt

Doświadczony pracownik z długoletni stażem, uwielbiający swoją pracę, w której pomaga w spełnianiu marzeń w postaci zakupu Volvo. Przedstawi Ci ofertę naszych aut dostępnych od ręki, tłumacząc różnice między modelami, zaprezentuje też opcje finansowania. Prywatnie miłośnik motocykli oraz zwierząt.

Kasper Buczkowski

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych | Volvo Selekt

Kasper oprócz szeroko pojętej motoryzacji interesuje się również sportem, dzięki czemu kieruje się w swojej profesji przeświadczeniem, iż nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy dzień to dla niego nowe wyzwania dające mu dużo radości z wykonywanej pracy, co przekłada się na kontakt z klientem.

Serwis

Tomasz Kofluk

Kierownik Serwisu

Tomasz jest zaangażowany w branżę motoryzacyjną od dziecka, a w firmie Plichta pracuje już od 11 lat. Jego praca łączy się z pasją do motoryzacji. Z wykształcenia jest inżynierem informatykiem, co poszerza jego zakres kwalifikacji zawodowych i uzupełnia wszechstronną wiedzę motoryzacyjną.

Michał Czerwiński

Wsparcie Serwisu

Michał w firmie Plichta jest od 2019 roku, natomiast pracę związaną z motoryzacją wykonuje już od 2009. W Volvo odpowiada za wsparcie serwisu specjalizując się w wiedzy, między innymi na temat optymalizacji Polestar. Klienci często zwracają się o pomoc właśnie do niego, gdyż wiedzą, że otrzymają oczekiwane, rzetelne informacje. Prywatnie pasjonuje się jazdą na motocyklu.

Karol Kopyszke

Wsparcie Serwisu

Od dziecka interesował się motoryzacją oraz nowinkami technicznymi. Pracował w tej branży początkowo jako kierownik i logistyk floty samochodowej, a aktualnie jako „Wsparcie serwisu oraz gwarancje” w firmie VOLVO. Wykształcenie informatyczne znacząco ułatwia wykonywanie powierzonych mu zadań, a ciągły samorozwój w zakresie motoryzacji pozwala zdobywać cenną wiedzę i doświadczenie.

Mateusz Wojciechowski

Wsparcie Serwisu

Mateusz interesuje się motoryzacją od najmłodszych lat. Zamiłowanie do motoryzacji odziedziczył po ojcu, któremu często pomagał w warsztacie. W firmie Volvo odpowiada za dział części i akcesoriów. Jego optymistyczne usposobienie jest zauważane przez klientów, którzy w związku z tym darzą go dużym zaufaniem.

Paweł Szalewicz

Technik Personalny

Z motoryzacją i firmą Plichta związany od niemal 22 lat . Zaczynając od nauki, przez pracę na stanowisku mechanika poj. samochodowych najpierw ASSO Skoda, potem Volkswagen. Obecnie w VOLVO na stanowisku ,,Andon", odpowiada m. in. za: organizację pracy na serwisie oraz dba o jakość wykonywanych procesów serwisowych.

Kuba Hirsz

Technik Personalny

Kuba pracuje w branży związanej z motoryzacją od 9 lat. Interesuje się sportami motoryzacyjnymi, między innymi takimi jak: motocross. W Volvo pracuje jako technik personalny.

Dawid Feret

Technik Personalny

Jest mechanikiem z pasji i z zawodu. Jeśli chodzi o sporty motoryzacyjne interesuje go w szczególności drift oraz WRC. Volvo pozwoliło mu rozwinąć skrzydła w swoim wymarzonym zawodzie.

Mateusz Ślusarek

Technik Personalny

W Volvo pełni funkcję technika personalnego. Pasjonuje się motor sportem i mechaniką pojazdową.

Obsługa Finansowa

Weronika Czapp

Obsługa finansowa

Weronika pełni funkcję obsługi finansowej. Oprócz tego zajmuje się pierwszym kontaktem z klientem oraz weryfikacją zadowolenia klientów z po-serwisowych usług.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń +48 58 888 25 25
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Volvo Car Plichta otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Volvo Car Plichta

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.